כיצד נבצע השוואת מחירים נבונה במעמד חידוש ביטוח הרכב? האם ניתן להתמקח עם חברות הביטוח באשר להצעות הביטוח ואיזה ביטוח חובה הוא הביטוח היקר ביותר.

אחרי ששוק ביטוחי הרכב יצא לתחרות חופשית, בשונה ממה שרבים נוטים לחשוב, אפשרויות המיקוח וקבלת מחיר משתלם אפשרי ועד כמה שזה יפתיע אתכם, רוב חברות הביטוח ממליצות על ביצוע השוואות מחירים לפני רכישת הפוליסה.

אז איך נעשה את זה חכם? קודם כל לא לוקחים את הנושא כלאחר יד, הפוליסה תשמש אתכם למשך השנה הקרובה והכל יכול לקרות במהלך אותה שנה. בחירת הביטוח מידי שנה, זהו פרויקט חשוב מאין כמוהו שנועד להבטיח אתכם ואת רכבכם בכל מקרה בלתי צפוי של נזק ברמות השונות.

ביטוח רכב השוואת מחירים

ביטוח רכב השוואת מחירים

קודם כל קחו את הזמן – לא רוכשים ביטוח ברגע האחרון!

כלל ראשון בתחום ביטוחי הרכב: לא עושים ביטוח מעכשיו לעכשיו. קחו לכם חודש לפני סיום תוקף הביטוח לא רק לשם ביצוע השוואה מחירים יעילה יותר אלא למניעת המצב בו אתם מגיעים למצב של לחץ ביום בו הביטוח אמור לפוג או ביום שלמחרת.

ההחלטה לבצע השוואות מחירים לביטוח רכב חודש לפני תום התוקף תמנע מכם מצבים לא נוחים אלה וביום שבו הכי לא נוח להתעסק בענייני ניירת וטלפונים.

ביצוע השוואת מחירים כאשר יש ברשותכם את יתרון הזמן תוריד את הלחץ ותאפשר לכם לבצע את ההשוואה ברוגע בשונה ממצבים של לחץ בזמנים בהם אתם מודעים לכך שאת חייבים לרכוש את הפוליסה כבר היום ויהי מה…

קחו לכם שעה או שעתיים בהן אתם מקדישים את זמנכם אך ורק לבירורים בדבר השוואת מחירים לביטוח רכב.

האם חייבים לעשות ביטוח חובה וביטוח צד ג' באותה חברה?

לא חייבים לעשות ביטוח צד ג' וביטוח חובה באותה חברה, תוכלו לבדוק מחירים של ביטוח מקיף (ביטוח חובה המשלב ביטוח צד ג') או ביטוחים במצבם המופרד בחברות הביטוח השונות.

יחד עם זאת, חברות ביטוח שונות מעניקות מבצעים ומחירים אטרקטיביים למבוטחים, הבוחרים לרכוש את שתי הפוליסות אצלה, כפוליסה אחת, כלומר ביטוח מקיף. על אף זאת, מוטב שתקחו הכל, בייחוד את כל מה שקשור וכרוך בפוליסת ביטוח הרכב, בעירבון מוגבל ובדקו את שתי האפשרויות.

באלו מקרים תוכלו לקבל הוזלה נוספת על עלות הביטוח?

קיימים כמה מקרים בהם ניתן לקבל הוזלה משמעותית, על מחירי הביטוח. חברות שונות מעניקות הנחה נוספת על מחיר הביטוח. אפשרות אחת היא להגדיל את אחוז ההשתתפות העצמית, בכל מקרה של תאונה.

הגדלת ההשתתפות העצמית, תוזיל משמעותית את מחיר הפוליסה, מאחר שתוזיל את גודל התביעה במקרה של תאונה, מצד חברת הביטוח. אפשרות נוספת, אותה ניתן למצוא בקרב חברות ביטוח גדולות, היא רכישת פוליסת ביטוח דרך אתר האינטרנט, אלמנט החוסך את זמן המענה וההסבר של נציגיה.

חברות גדולות מעודדות לקוחות לרכוש ביטוחים וחבילות שונות דרך האופציה הדיגיטאלית, תוך שימוש בפיתיון ההנחה- האם זה משתלם, ההחלטה בידיכם!

להשוואת מחירי ביטוח רכב – נכנסים ומשווים תוך דקות – לחצו כאן >>

דילוג לתוכן