★ השכרת לימוזינה להצעת נישואין ★


השכרת לימוזינה להצעת נישואין

יש אהבה גדולה, יש מחשבות על המשך הדרך להתחתן, להקים משפחה, אבל הצעד ראשון הוא הצעת נישואין ייחודית כדי שהחתן יקבל את הסכמת הכלה לנישואין.

כל חתן לעתיד מקדיש שעות רבות לתכנון המהלך, הוא בודק אין ספור הצעות ורעיונות איך ומתי להפתיע את הכלה לעתיד והכי טוב ביום שהיא לא תחשוד בהפתעה המגיעה.

לימוזינה להצעת נישואין – קלאס באפס מאמץ

אחת המחשבות הראשונות של רוב החתנים הטריים היא השכרת לימוזינה להצעת נישואין ליום ההצעה עצמה. מדובר ברכב מפואר ומפנק ביותר, המכיל ספות ישיבה נוחות ביותר, שפע של שתיה, אוכל, פירות, חטיפים ופינוקים מיוחדים וברור לו שזה ישמח מאד את חברתו.

הבחור מתכנן את לוח הזמנים ומתאם זאת עם צוות הלימוזינה. הנהג האדיב והמסור יגיע תמיד בזמן למקום המפגש, והכלה המיועדת שבדיוק יצאה מהעבודה, או יצאה מביתה כדי לפגוש את החבר ברכבו הרגיל, חוטפת את שוק חייה כשממתינה לה לימוזינה יוקרתית כשכוון הנסיעה לא ידוע לה והחבר שתכנן את האירוע מרוצה מאד מהעובדה שהיא לא חשדה שיזמין עבורם לימוזינה לחתונה ביום משמעותי זה.

השכרת לימוזינה להצעת נישואין

השכרת לימוזינה להצעת נישואין

השאירו לנו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר משתלמת ››

  בתוך הרכב, מתרווח הזוג הצעיר בספות האיכותיות, והם נהנים מפירות טריים, פינוקים מתוקים, משקאות אלכוהוליים, הרכב נוסע ממקום למקום, כשבאחד מהם מקבלת הכלה לעתיד את הצעת הנישואין ואת הטבעת המיוחלת. ברגעים המרגשים הללו, דואג הנהג לאפקטים מיוחדים שהופכים את האירוע למסעיר במיוחד.

  הצעת נישואין – חוויה מפנקת של פעם בחיים בלימוזינה

  נסיעה בלימוזינה היא חוויה ייחודית, הרגשה עילאית וכיף עצום, ההרגשה היא שאתה בתוך חלום, משהו לא מציאותי, כאילו שאתם נוסעים ברחבי העולם הגדול ונהנים מפינוקים כמו בסרטים.

  נסיעה ברכב היוקרתי הארוך והמפואר היא חוויה של פעם בחיים, כשכל מי שעובר ברחוב או חולף על פנייך בכביש המהיר, לא מסיר את עיניו מהרכב המיוחד הנע בדרכים.

  האפשרות היא לשכור את הלימוזינה לכל היום וכך לשלב מסלול טיול ופינוק בכמה מקומות. לפי בחירה או לחילופין לבצע ערב משגע הכולל עצירה בכמה מקומות כשהצעת הנישואין מתקיימת באחת מנקודות העצירה או בלימוזינה עצמה.

  הניסיון רב של צוות הלימוזינה מאפשר לו לתת יעוץ ורעיונות ייחודיים נוספים למתכנן האירוע כך שכל המהלך יהיה מיוחד ומאד מוצלח.

  עדיין לא דיברנו? השאירו פרטים והלימוזינה כבר בדרך אליכם ››

   דילוג לתוכן