★ השכרת לימוזינה לקידום מכירות ★


השכרת לימוזינה לקידום מכירות

מכירות הם לב ליבו הפועם של העסק, בזכות המכירות מתקיים כל עסק, ובתחשיבים הנכונים, המכירות הן אלה שיקבעו אם העסק יהיה עסק מצליח ויגרוף רווחים נאים ומשמועתיים.

קידום מכירות – צעד חשוב להצלחת העסק

כדי להגיע למכירות מקסימליות מבצעים קידומי מכירות בכמה רבדים של האוכלוסייה, כולל גימיקים מיוחדים וכל זאת כדי לשכנע את הקהל לבצע את העסקה.

בשנים האחרונות התפתח טרנד של השכרת לימוזינות לצרכי קידום מכירות של עסקים בתחומים שונים כמו נדל"ן, מכוניות, אופנה ועוד.

רכב לימוזינה הוא רכב יוקרתי ומפואר מאד המושך תשומת לב בכל מקום שבו הוא נוסע, הן בכבישים הראשיים והן התוך העיר.

אירוע השקה נוצצים לקידום מכירות

אירוע השקה נוצצים לקידום מכירות

השאירו לנו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר משתלמת ››

  החברות המסחריות עולות על רעיון זה ושוכרות לימוזינות. על רכבי יוקרה אלו, מודבקות מדבקות מיוחדות המפרטות את שם בית העסק, עיסוקו ואת המבצע המדובר, לדוגמה – אתם מוזמנים לשלושה ימי מכירות של מותגי אופנה בקניון מסוים, או אתם מוזמנים להשקה של משקה חדש שייערך במועד הרשום בגן אירועים בעיר.

  שיטות שיווק מגוונות עם הלימוזינה

  אפקט הפרסום באמצעות הלימוזינה הוא ייחודי, מהיר ושונה מכל פרסום אחר. כולנו נחשפים מדי יום לשלטי חוצות, פרסום בתחנות האוטובוס ועל הרכבים המשמשים לתחבורה ציבורית. אך על הלימוזינות, המראה הוא שונה, יש בו נוכחות רבה, וכשרכב עוצמתי זה עובר בדרך, כולם יעצרו יסתכלו על הרכב המפואר והמרשים ויקראו את הכיתוב עליו.

  אפשרות נוספת  היאהשכרת לימוזינה, כשעליה מודבקת מדבקה המבשרת את פתיחתו של עסק חדש בעיר, מותג אופנה, חנות יוקרתית, קניון חדש ועוד אין ספור אפשרויות. הרכב הססגוני נוסע ברחבי העיר ומשמש פרסומת נעה וכל מי שייתקל בלימוזינה יקרא בעיון את כל המידע המפורט לגבי אירוע זה.

  השקעה קטנה ביחס לחשיפה המוגברת

  השכרת לימוזינה לקידום מכירות אינה עניין יקר, והרווח העצום שישיג בעל העסק מהנסיעה הזו, הוא בלתי יתואר כיוון שאף אחד לא יפספס את הרכב היוקרתי, כולם יקראו את הכיתוב עליה ורבים מהם יגיעו להשקה.

  רבים מבעלי העסקים נוסעים במהלך מסע זה בלימוזינה היוקרתית ונהנים מהפינוקים או מסיעים בה סלבס מקומיים כך שיגיעו לאירועי ההשקה או ימי המכירות. עצם הגעתם של אנשים אלה לאירועים תקדם אותם ותגרום לאנשים רבים נוספים להסתקרן ולהגיע אף הם לאירוע.

  כך השיגו בעלי העסקים את התוצאה לה קיוו, אנשים רבים שיגיעו לאירוע וירכשו את המוצרים.

  עדיין לא דיברנו? השאירו פרטים והלימוזינה כבר בדרך אליכם ››

   דילוג לתוכן