השכרת רכבי יוקרה לאירועים מיוחדים בחייכם, כדאי לשקול לחיוב לשכור רכב יוקרה שיסיע אתכם מנקודה לנקודה ויגרום אושר רב לנוסעים בו ולחוגגי האירוע כמובן.

לימוזינה הינו רכב ארוך מהרגיל, ובו מרחב ישיבה גדול מאד המתאים לזוגות וגם לכמות גדולה של ילדים או מוזמנים לאירועים שונים.

לימוזינה מקורית מהמפוארות והמפנקות בארץ: לימוזינה לבנה ענקית ומרווחת, בעלת נוכחות מרשימה, סטייל ויוקרה. בר משקאות קלים וחריפים חופשי, מסכי LED, מערכת שמע עוצמתית, חלון הפרדה בין הנוסעים לנהג לפרטיות. עד 7 נוסעים בנוחות מירבית. שירות איכותי במחירים נוחים. חבל להתפשר על פחות מזה לכל מטרה ולכל סוגי האירועים.

השאירו לנו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר משתלמת ››

  השכרת רכבי יוקרה לכל אירוע

  השכרת רכבי יוקרה לכל אירוע

  השכרת רכבי יוקרה לחתונה

  היום החשוב בחייכם הגיע, אתם רוצים לתת לו ממד נוסף של יוקרה, אושר ושמחה, ולכן מומלץ לשקול את שדרוג היום המאושר עם השכרת רכב יוקרה לחתונה שיסיע אתכם ביום מאושר זה, מסלון הכלות, לאתרי הצילומים ולאולם האירועים.

  בהזמנה המוקדמת, אנו לומדים את האהבות שלכם ודואגים לכך שהפינוקים יתאימו לכך. סוגים שונים של חטיפים, שוקולדים, בקבוקים מהאלכוהול האהוב עליכם וכל דבר נוסף שתבקשו – ימתין לכם בלימוזינה. הנהג הצמוד יגיע בזמן למקום המפגש, בהרבה אורך רוח ילווה אתכם לאתרי הצילומים שבחרתם, ולאחר מכן יוביל אתכם בבטחה כיאה לנסיך ולנסיכה לאולם האירועים.

  קהל שרואה לימוזינה לחתונה חולפת בכביש, ייהנה תמיד לצפות בה וחתן וכלה היוצאים מלימוזינה זו כבר חגיגה גדולה והכניסה תהיה מרשימה ומאד מיוחדת.

  השכרת רכב יוקרה להצעת נישואין

  בשלב התכנונים ורכישת הטבעת, כדאי גם לתאם השכרת רכב יוקרה ליום חשוב זה של הצעת נישואין. הלימוזינה תגיע ביום ובשעה שנקבעו ותמתין לחברה / האישה לעתיד המופתעת. הנהג האדיב יסיע אתכם ליעדים שנקבעו מראש כמו: מסעדה רומנטית, שדה התעופה, מקום מיוחד להצעת הנישואין וכו'.

  לאורך כל הדרך, תוכלו להאזין למוסיקה שאתם אוהבים הבוקעת ממערכת שמע חדשנית, ליהנות מפינוקים ליום המיוחד, שוקולדים, פירות, שתייה קלה ואלכוהול והכי חשוב תהנו מנסיעה רומנטית מפנקת ובלתי נשכחת ליום המיוחד הזה.

  השאירו לנו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר משתלמת ››

   השכרת רכב יוקרה לאירועי בת מצווה

   את הדרך לאולם השמחות, תעשה כלת הבת מצווה עם כל חברותיה הקרובות בלימוזינה היוקרתית והמפנקת בנסיעה שלא תשכח לעולם.

   כל הנערות שהתכוננו כל היום לאירוע הנפלא, הלבושות בשמלות יפהפיות וטופפות על עקבים ייכנסו לרכב היוקרה, שם ימתינו להם שלל פינוקים, מאכלים טעימים, שתיה ובעיקר מוסיקה טובה. כך שהן ישירו כל הדרך, יתחילו את הריקודים הרבה לפני ההגעה לאירוע ואין לתאר את גודל השמחה והאושר על פניהן.

   כלת השמחה זוהרת ונוצצת מתמיד כי לא כל יום נוסעים בלימוזינה והנסיעה הזו הפכה את היום המרגש הזה למיוחד עוד יותר, יום שהיא לא תשכח הרבה זמן – באחריות.

   השכרת רכב יוקרה לנשפי סיום תיכון

   בתום שנת הלימודים בתיכון, נשף סיום – הפרום הפכו לגולת הכותרת של נסיעות בלימוזינות.

   כל החברים מתאמים ומזמינים את הרכב היוקרתי, כולם נוסעים יחד, שרים כל הדרך עם המוסיקה האיכותית מהמערכת, נהנים משתיה ושפע של אוכל.

   אף אחד לא ישכח את הנסיעה החווייתית בנשף הסיום.

   דילוג לתוכן