חתונה היא אירוע של פעם בחיים ללא ספק, והרבה פעמים מדובר בהזדמנות חד פעמית ולא חוזרת להגשים את כל החלומות הכי רומנטיים שלנו.

כמו ששמלת הכלה יכולה להיות משהו שמדמיינים עוד מן הילדות, כך גם שאר מרכיבי הערב החל מן המקום ועד למוזיקה שתושמע בו. זאת הסיבה שזוגות רבים מגיעים למסקנה כי השכרת רכב יוקרה לחתונה היא משהו שחבל להחמיץ, ומנצלים את החתונה כדי להרגיש פעם אחת בחיים כמו זוג מן האלפיון העליון.

איך בוחרים רכב יוקרה ליום החתונה?

השכרת לימוזינה לחתונה היא כיום דבר פשוט וקל, ממש כמו למצוא צלם או די ג'יי. ישנם חברות שמספקות שירותי השכרת רכבי יוקרה לאירועים, כאשר מבין הרכבים היוקרתיים כמובן שהלימוזינה עומדת בראש הטבלה. חיפוש קצר יעלה בפני הזוג המאושר מספר רב של אפשרויות מהם יוכלו לבחור את חברת ההשכרה בעלת הרכבים היוקרתיים ביותר, הקרבה הגיאוגרפית הרבה ביותר למקום החתונה וכדומה.

השכרת רכב יוקרה לחתונה

רולס רויס – השכרת רכב יוקרה לחתונה – קרדיט: pixabay.com

השאירו לנו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר משתלמת ››

  מה מציעות חברות הנותנות שירותי השכרת רכבי יוקרה לחתונה?

  קודם כל כמובן מדובר ברכב עצמו ובמראה היוקרתי שלו. אין אורח אחד שיישאר אדיש לרכב הארוך הנכנס בשערי מתחם האירוע, והופך את בני הזוג היושבים בו לזוג מן המעמד הגבוה לפחות לערב החתונה.

  פעמים רבות תוכלו לקבל לצד שירותי השכרת לימוזינה גם שירותים נלווים, וכדאי להתעניין האם למשל תוכלו לקיים סט צילומים בלוויית הרכב היוקרתי. לזוג עצמו מובטחות שעות של פינוק בתוך הרכב, החל מן השירות האדיב של נהג הלימוזינה ודרך הציוד שיוצע להם בתוך תא הנוסעים.

  השכרת רכב יוקרה לחתונה כוללת ברוב המקרים גם בר מפנק ובו משקאות קלים, ממתקים ואלכוהול משובח החל מיין ועד לוויסקי וכמובן שמפניה תוססת. בנוסף יוכלו בני הזוג ליהנות ממסכי טלוויזיה ענקיים וממערכת סאונד איכותית, כך שבסופו של דבר השהות באוטו הופכת לחוויה בפני עצמה.

  מה לבחור וכמה זה אמור לעלות להשכיר רכב יוקרה?

  מחיר השכרת רכב יוקרה לחתונה נקבע על פי כמה גורמים. השכרת לימוזינה תהיה פעמים רבות יקרה מעט יותר מ"סתם" רכב יוקרתי, אך אין ספק שהייחוד של סוג הרכב הזה שווה את ההשקעה. בנוסף למחיר הרכב עצמו יהיו מקומות שיציעו לכם חבילות שונות מבחינת תכולת הרכב, מספר השעות שבו תוכלו להשתמש בו וכדומה.

  כדאי לנסות ולחשוב מראש מהי החבילה המתאימה ביותר לא רק לטעמכם אלא גם לכיסכם. לדוגמא, חברות השכרת רכב יוקרה לחתונה יציעו לכם לעיתים לשכור את הרכב למספר מוגבל של שעות או ליום שלם. כך תוכלו להחליט אם ברצונכם להשתמש בלימוזינה אך ורק כדי להגיע אל החופה או לנצל אותה גם ליום הצילומים המסורתי, שבו מתועדות ההכנות לטקס.

  בנוסף כדאי לקבוע מראש את הדרך מהבית או מסלון הכלות אל החופה, וכמובן את הדרך לבית המלון או כל מקום אחר בו תבחרו לבלות את ירח הדבש לאחר האירוע.

   

  היכנסו עכשיו למחירון השכרת לימוזינות ורכבי יוקרה >>

  דילוג לתוכן