בוס טוב יודע כי כדי שעובדיו יהיו מרוצים ויתנו תפוקה מלאה, שווה לו להשקיע בהם מדי פעם – אם באמצעות שוברי מתנה והנחות שונות ואם באמצעות ארגון יום כיף לעובדים או גיבושונים למיניהם. באירועים כאלה יכולים העובדים להשתחרר מעט, לבלות ולהרגיש פחות לחץ, ובנוסף גם לחזק את הקשר שלהם עם עמיתים ומנהלים בחברה.

האטרקציות הנהוגות במסגרת יום כיף לעובדים מגוונות מאוד, ומשתנות לפי אופי החברה וסוג החוויה המבוקשת. לשם התאמת סגנון האירוע לאופי החברה מומלץ לפנות לחברת אירועים מקצועית, המתמחה בהפקת יום כיף לעובדים, גיבושון או ערב חברה. האפשרויות הן רבות, החל מאטרקציות ספורטיביות ואתגריות, כמו רכיבה על סוסים, טיולי אופניים וג'יפים, טיפוס קירות, צניחה חופשית, סנפלינג, פיינטבול, ראפטינג וכדומה; ועד לאטרקציות בידוריות כגון קונצרטים, ערבי קריוקי, מופעי סטנד אפ או הופעות של אמנים ידועים.

אטרקציה פופולרית נוספת עבור יום כיף לעובדים היא ארגון סדנאות קבוצתיות שונות, פעילות המעניקה למשתתפים ידע וכישורים חדשים בשילוב הנאה ובידור. בשוק מוצעות כיום סדנאות רבות לבישול ואפייה, יין ואלכוהול, צחוק, יצירה, תיפוף, ריקוד ועוד. כאשר הפעילות נעשית באופן קבוצתי, קיים ערך מוסף של גיבוש, שתורם מאוד לעובדים. ולסיום, גם פינוק בפני עצמו הוא אופציה מצויינת כאשר מתכננים יום כיף לעובדים: לאחרונה נפוצים מאוד ערבי ספא, במסגרתם מוזמנים העובדים לטיפולי בריאות ויופי מרגיעים ומפנקים במרכזי ספא מובילים.

דילוג לתוכן