בעבר הלא רחוק לימוזינות לנסיעות שונות ואף לימוזינות לאירועים היו מותרות לעשירון העליון בלבד, כיום ניתן להשיג לימוזינה להשכרה בזול ולשכור אותן במחירים גמישים ונוחים כמעט לכל כיס.

הדבר המאפשר לנו כחוגגים, נופשים, מבלים, זוגות מתחתנים ואף כבודדים שמעוניינים בחוויה חד-פעמית להרגיש על פסגת העולם ולהנות מנסיעה שאינה סתם נסיעה מנקודה לנקודה, אלא חוויה עשירה, תרתי משמע ומהנה שתותיר בנו זכרונות מתוקים של עושר והכי חשוב המחיר נוח.

השאירו לנו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר משתלמת ››

  לימוזינה להשכרה בזול - שיא הסטייל במחיר לכל כיס

  לימוזינה להשכרה בזול – שיא הסטייל במחיר לכל כיס

  לימוזינה במחיר לכל כיס ובשיא הסטיילללל

  רכב הלימוזינה יכולה להגיע בגדלים שונים, בצבעים שונים ולמעשה בכל אופן בו הלקוח ירצה (כל עוד קיים) והסטייל ממש אינו כמו בעבר כעיצוב שמרני ואדוק מהעבר.

  כיום אומנים רבים שוכרים לימוזינות בכדי להגיע להופעות, כמעט כל אומן החל מאומנים קטנים ואומנים גדולים.

  הלימוזינה מאובזרת בבר משקאות מפנק, מסכי לד מתקדמים, מקרר קטן עם כיבוד ואף אוכל על פי דרישה, מערכות סאונד מתקדמות לחגיגות בתוך הלימוזינה וכמובן פרטיות לכל נוסעי הלימוזינה.

  ניתן לבלות שם שעות במקום לצאת ממנה, כל מה שתבקשו, כל עוד תשלמו בהתאם וכאמור, השמיים כיום אינם הגבול.

  השאירו לנו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר משתלמת ››

   לאיזה אירוע תרצו להתאים את הלימוזינה שלכם?

   אם ביום האהבה או לציון מועד זוגי כלשהו (יום נישואין, יום חברות, או אפילו סתם ערב/לילה מפנק) ימי הולדת עם החברים, חתונה, בת או בר מצווה, תוכלו להתאים את עצמכם כראוי ללימוזינה שלכם או שהלימוזינה שלכם תתאים את עצמה אליכם.

   חדר הנסיעה בלימוזינה מופרד לחלוטין מעין הנהג, אך קשר עם הנהג בוודאי שנותר, לפיכך מתאימה לימוזינה גם לחתן וכלה המעוניינים להחליף בגדיהם במהלך הנסיעה חזרה מהאירוע או לתיקונים אחרונים במהלך הנסיעה לחתונה ומי בעצם לא ירצה להגיע לחתונה שלו כשהוא מלווה בנהג אישי ורכב מפואר?

   לימוזינות לאירועים פרושות כיום על פני כל אזור בארץ. החל מלימוזינות בדרום הרחוק ועד להזמנת לימוזינות בצפון כמעט בכל עיר ועיר תוכלו להגיע לאירוע שלכם כשאתם על הפסגה.

   ** לצפייה במחירון לימוזינות להשכרה – לחצו כאן

   דילוג לתוכן