★ לימוזינה להשכרה מחיר ★

אטרקציות וגימיקים הם חלק בלתי נפרד מהפקת אירועים, ובעיקר חתונות. מכיוון שרובן מתנהלות באופן זהה פחות או יותר (קבלת פנים, חופה, אוכל, מסיבת ריקודים) זוגות רבים מעוניינים לייחד את האירוע הפרטי שלהם בדרכים שונות ולהפוך את החתונה שלהם לבלתי נשכחת ולחוויה מושלמת עבורם ועבור המוזמנים. ישנן אטרקציות המבוקשות לתקופה קצרה, ואילו אחרות הופכות עם הזמן לחובה. אחת האטרקציות הותיקות בשוק הפקת החתונות היא שימוש ברכב מפואר ביום החתונה. עבור השכרת לימוזינה מחירים שונים ומגוונים נמצאים בכל עבר. תלוי בסוג הרכב, מספר השעות, אזור ההשכרה, העונה, ועוד.

השכרת לימוזינה – בצע באתר השוואת מחירים

לכל דבר הקשור בהפקת אירועים ובעיקר חתונות יש מחיר המשתנה בהתאם להיצע ולביקוש, עונת השנה וההשקעה. עבור השכרת לימוזינה מחירים שונים מבחינות שונות: הממוצע הכללי של השכרת לימוזינה נמצא בין 1,400 ל- 1,600 ש"ח. זהו ממוצע ארצי, שאינו מתמקד באחד הערכים המשתנים. אם מדובר על אזור גוש דן עולה המחיר משמעותית לעומת השכרת הלימוזינה בצפון או דרום הארץ. כידוע, בחודשים ינואר – מרץ יורד מחיר הפקת החתונות באופן משמעותי, וכך גם בנוגע להשכרת לימוזינה ושירותים נלווים אחרים. בנוסף, ישנם כמובן מבצעים המציעים לימוזינות או רכב מפואר המוזילים את המחיר משמעותית בכמה מאות, לעתים אפילו עד 900 ש"ח. עלות השכרת לימוזינה תלויה גם במספר השעות – אם מעוניינים לשכור את הלימוזינה לכל היום, משלב איסוף הזוג, ליוויו לצילומים ועד סיומה של החתונה, עולה המחיר ל-2,000 ש"ח ואף יותר. לעומת זאת, אם מעוניינים לשכור אותה רק עד ההגעה לחופה המחיר יורד משמעותית. המחיר תלוי גם בלימוזינה עצמה: ככל שהרכב מפואר יותר, ושייך למותג יוקרתי יותר (כגון האמר) המחיר עולה. העלות אף מושפעת מהפינוקים שנכללים בחבילת ההשכרה – תוספת של מזון ואלכוהול מעלה את המחיר משמעותית.

לימוזינות להשכרה – מחירון לימוזינה 2024

השכרת לימוזינה לחתונה מחירים
השכרת לימוזינה לחתונה – לימוזינה ארוכה עד 8 אנשים 3000 – 1500 ₪
השכרת לימוזינה לחתונה – לימוזינת ג'יפ עד 8 אנשים 3000 – 2000 ₪
   

אטרקציית השכרת רכב מפואר לחתונה משמשת את הזוג, ולעתים קרובות גם את המלווים שלו בכמה אופנים: ראשית, מדובר על אלמנט בעל רושם רב, היוצר אפקט של חתונה יוקרתית. בנוסף, מדובר על אלמנט המקנה נוחות רבה – אף אחד מחברי הזוג לא נאלץ לנהוג וכולם יכולים להתרווח ולשתות אלכוהול. השכרת לימוזינה מאפשרת גם צילומים של הזוג ברכב עצמו או לידו, כיוון שמדובר באביזר פוטוגני לכל הדעות המעלה את המקוריות של התמונות. בהנחה שהזוג שוכר את הלימוזינה לכל הערב מתאפשר לו להגיע לבית המלון או לבית בבטחה ואפילו לנמנם במהלך הדרך. לעלות שירותי השכרת לימוזינה מחירים שנעים בין 900 ל- 2,000 ש"ח ואף יותר. העלויות תלויות במשתנים רבים ומומלץ לבצע סקר שוק לפני שבוחרים בספק מסוים. כדאי לברר על מבצעים ועל מה בדיוק כוללת ההשכרה ולכמה שעות. המחיר אמנם לא זול אך מדובר באחת האטרקציות האהובות ביותר ולא בכדי – שכירת לימוזינה יוצרת רושם רב, מביאה את הזוג אל החופה בסטייל יוקרתי ובנוחות רבה שתורמת רבות להתנהלות של היום המרגש ביותר.

עדיין לא דיברנו? השאירו פרטים והלימוזינה כבר בדרך אליכם ››

    דילוג לתוכן