לימוזינות להשכרה היא טרנד של שנים, שהגיעה אלינו מאחותנו הגדולה ארצות הברית של אמריקה. לימוזינה זהו רכב ארוך ומרשים מאוד שבנוי בצורה מיוחדת וייחודית ומאפשר הסעה של מספר אנשים בתנאים של חדר בבית מלון. בלימוזינה המושבים הם ספות ישיבה, הישיבה היא כמו בסלון של בית.

בשל המבנה המיוחד והארוך של הרכב אפשר לשבת ולנהל שיחה אחד מול השני. ההיכרות של כולנו עם לימוזינות החלה לפני שנים בסרטים ההוליוודים. לימוזינות הופיעו רבות בסרטים מסוגים שונים והיינו רואים פגישות ממשל חשאיות המתקיימות בלימוזינות וסגירת עסקאות והוצאת חוזים בסרטי פשע.

השכרת לימוזינות לנשף סיום של בית הספר וגם לימוזינות, המסיעות את החתן והכלה לחתונתן הן חלק בלתי נפרד מהתרבות האמריקאית וגם הן הגיעו אלינו דרך מסכי הקולנוע והטלוויזיה והפכו למציאות גם בארצנו.

לימוזינות להשכרה - קלאס באפס מאמץ

לימוזינות להשכרה – קלאס באפס מאמץ

השאירו לנו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר משתלמת ››

  לימוזינות – מה יש בהן?

  לימוזינות נכנסו אט אט לנוף הישראלי. בתחילה השכרת לימוזינה הייתה נגישה אך ורק לבני המעמד הגבוה ולא כל אחד היה יכול להרשות לעצמו להשכיר לימוזינה לאירוע. גם היום לימוזינות הן סמל סטטוס מובהק ולא כולם מסתובבים בתוך לימוזינות על בסיס קבוע, אולם הנגישות להשכרת לימוזינות והאפשרויות להגשים חלום ולהגיע לנשף או לחתונה בתוך לימוזינה הן גדולות ונוחות יותר.

  לימוזינות מציעות נוחות ופינוק מעולם אחר. בכל לימוזינה מפרט עשיר ומגוון של אביזרים ופינוקים וכמובן שהקדמה הטכנולוגית והתחרות בין נותני שירות השכרת לימוזינות עוזרות ללקוח לקבל יותר והיום כל לימוזינה מאובזרת, בנוסף לציוד הבסיסי, שאליו נגיע בהמשך, גם מכשירים וצעצועים אלקטרונים חדישים ומפנקים.

  כל לימוזינה הציעה כבר לפני שנים אבזור בסיסי של מושביי עור מפנקים, טלוויזיה, בר שתייה, מערכת סטריאו ברמה גבוהה, חלונות כהים ופרטיות גם באמצע פקק עירוני. היום כולם יודעים שזה לא מספיק. בימים, שבהם בהרבה רכבים פרטיים מותקנות מערכות שמיעה וצפייה משוכללות ובמושב האחורי של הרכב המשפחתי ניתן לצפות בסרטי די.וי.די, לימוזינות אמורות לתת יותר ולדאוג תמיד להקדים את כולם בטכנולוגיות החדישות ביותר ובערך מוסף מפתה.

  השכרת לימוזינות מפוארות – קלאס באפס מאמץ!

  העוסקים בתחום השכרת לימוזינה לא קופאים על שמריהם ולא מפסיקים להשקיע כסף ומחשבה רבים כדי שכל לימוזינה בצי שלהם תהיה הצעקה האחרונה בתחום ותענה על כל דרישה של כל לקוח.

  לימוזינות בישראל משמשות כיום בעיקר לכמה מטרות עיקריות. בקרב בני הנוער המסיימים את לימודיהם בבית הספר התיכון התפתחה מסורת של נשפי סיום מהודרים, כמו בארצות הברית, הכוללים את כל הגינונים המוכרים- בחירת בן או בת זוג לנשף, שמלת נשף מהודרת לבנות וחליפות תואמות לבנים וכמובן כניסה מפוארת בתוך לימוזינה נוצצת.

  בדרך כלל השכרת לימוזינה מתבצעת על ידי שניים או שלושה זוגות החולקים ביניהם את התשלום ומקבלים חוויה של פעם בחיים שאותה לא יישכחו. הם מסתובבים בתוך לימוזינה ברחבי העיר, נהנים מהשירות האדיב של הנהג מפעיל הלימוזינה ומשלל הכיבוד והפינוקים שכל לימוזינה מציעה ובמיוחד ממבטי ההערצה והקנאה של אלו שהגיעו לנשף ברכב פרטי או ברגל.

  השכרת לימוזינה לחתונה גם היא נפוצה מאוד. הנהג מגיע בלימוזינה לאסוף את הכלה לסידורים האחרונים לפני החופה ובני הזוג המאושרים מגיעים לחופתם בתוך לימוזינה מפוארת מחויכים ומאושרים אחרי שטעמו מבר המשקאות העשיר. לימוזינות הן חלום שניתן להגשים. באתר תוכלו למצוא את הדרך שלכם ללימוזינה מפוארת ואת כל מה שאתם צריכים לדעת על השכרת לימוזינה בישראל. בילוי נעים.

  דילוג לתוכן