באבלס הינו משחק בועות שבמקור נוצר כמשחק פלאש קטן ופשוט והפך למשחק הפלאש אולי הכי מצליח ביותר בעולם. מבין אלפי המשחקים שקיימים ברשת באבלס אולי המשחק המצליח ביותר מבין כל משחקי הרשת השונים.

כל אתר משחקים אונליין שמכבד את עצמו מציג את המשחק באבלס באתר. ולרוב משחק זה יהיה אחד המשחקים הכי פופולאריים אם לא המשחק הכי פופולארי ומצליח באותו אתר משחקים אונליין.

אז מהו הסוד ההצלחה של משחק באבלס?

אז מה בעצם גרם לאותו משחק פלאש קטן ופשוט להיות משחק פלאש כל כך מצליח שכיום נמצא בראש רשימת המשחקים הפופולאריים כמעט בכל אתר משחקים ברשת? שאלה זאת נשאלת על ידי גולשים רבים, אך הסיבה לכך פשוטה וברורה מאוד.

המשחק באבלס הוא משחק מאוד פשוט שפונה לקהל יד גדול של גולשים. כל אחד בכל גיל יכל לשחק במשחק ולהתאים בועות בצבעים זהים אחד לשני על מנת לגרום להם להתפוצץ.

אז מהו סוד ההצלחה של משחק באבלס? משחק באבלס הפופולרי ביותר בעולם

מהו סוד ההצלחה של באבלס? 3 משחקי באבלס הפופולרים בעולם

מהי מטרת משחק באבלס אונליין?

מטרת המשחק באבלס פשוטה מאוד, דבר שמקל על השחקנים שמשחקים בו להבין את המשחק וליהנות מימנו בצורה פשוטה ומהירה. את המשחק באבלס משחקים בעזרת העכבר בלבד.

ככה שיד אחת נשארת פנויה וקל מאוד לשחק בו עם יד אחת על העכבר. כאשר המטרה המרכזית מובנת וקלה, והמשחק פונה לקהל יעד גדול, קל נורא להגיע אל המשחק וליהנות מימנו בצורה שתגרום לכם לבוא ולשחק בו שוב.

עם זאת שהמשחק באבלס נורא פשוט, יש בו אלמנט ממכר של צבירת נקודות. בכל פעם שאתם ממתאימים בועות זו לזו וגורמים להם להתפוצץ, אתם צוברים נקודות, וכך אתה שובר שיאים מפעם לפעם. גולשים רבים נהנים לשחק במשחק רק בשביל לשבור את השיא הקודם שלהם.

כך שלמשחק הכל כך פשוט הזה יש מטרה שגורמת לכם לבוא ולהיכנס לשחק בו שוב, פעם אחר פעם, משחק אחר משחק. כך הפך בשקט בשקט המשחק באבלס למשחק הפלאש המצליח ביותר בעולם.

משחקי באבלס – אתר משחקי הבועות של ישראל

באבלס נט – מגרש משחקי הבועות הפופולארי ברשת, הכולל מאות משחקי באבלס חינמיים אונליין, הצטרפו לשחקנים הפעילים והתחילו לשחק עכשיו במשחקי בועות קלאסי השונים!

3 משחקי באבלס הפופולרים ביותר בעולם

+ באבלס שוטר – משחק הבועות המקורי – בגרסה הקלאסית
משחק באבלס שוטר (Bubble Shooter) למי שעוד לא מכיר ולא שמע משחק באבלס המקורי הינו משחק חשיבה ומיומנות שכבש את העולם כבר בתחילת שנות ה-2000 ועד היום מחזיק בפסגת המשחקים המובילים בקרב השחקנים אונליין, ואין כמעט אחד היום בעולם שלא מכיר את המשחק.

+ באבלס מסתובב – באבלס בסיבוב – גרסה מבוקשת

+ באבלס קלאסי – משחק באבלס אונליין – בגרסה הקלאסית

מכורים למשחק הבועות המוכר בעולם – באבלס?

בקרו גם באתר באבלס קום – האתר הראשון בישראל למשחק באבלס המוכר והאהוב חינם!

משחק באבלס שוטר המשוחק בעולם זמין למשחק אונליין חינם ללא הגבלה, הצטרפו לאלפי השחקנים שמשחקים מדי יום ושוברים שיאים חדשים, אז מה השיא שלכם?!

דילוג לתוכן